Wersja próbna

Już jest!

W odpowiedzi na Wasze prośby uruchomiliśmy możliwość wypróbowania bezpłatnie naszego programu!

Zarejestruj placówkę i przetestuj przez 7 dni za darmo!

Program oferuje dwie wersje – dla wychowawców oraz dla anglistów.

Każda z wersji programu jest podzielona na 3 grupy wiekowe: część 1 dla 3/4 latków, część 2 dla 4/5 latków oraz część 3 dla 5/6 latków – możecie przetestować wszystkie!

Zapraszamy do kontaktu w razie dodatkowych pytań. Proponujemy również spotkanie on-line.

🦋 "Zmiany środowiska uczenia się we wczesnej edukacji podczas (i po) pandemii - badania, dialog, rozwojowe zasoby i codzienne praktyki" 🦋

„Zmiany środowiska uczenia się we wczesnej edukacji podczas (i po) pandemii – badania, dialog, rozwojowe zasoby i codzienne praktyki” to międzynarodowa konferencja naukowa, w której mieliśmy przyjemność wziąć udział. Konferencja odbyła się w murach Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Na konferencji wystąpiły autorki i metodyczki Ogólnopolskiego Programu Dwujęzyczny Przedszkolak – prof. UJK dr hab. Agnieszka Szplit i dr Paulina Tamborska, które poprowadziły warsztaty o nauczaniu języka angielskiego poprzez zabawę w przedszkolu!

Podczas pozostałych wykładów zostały przedstawione sposoby organizacji środowiska edukacyjnego wspomagające poznawanie języka angielskiego przez dzieci.

W przerwach między wykładami uczestnicy mieli okazję podejść do stoiska Dwujęzycznego Przedszkolaka, obejrzeć nasze materiały oraz platformę edukacyjną i porozmawiać o programie.

Konferencja pedagogiczna DWUJĘZYCZNOŚĆ 🇬🇧 w jaki sposób oswajać dzieci z językiem obcym?

28 kwietnia 2022 odbyła się pierwsza konferencja pedagogiczna Ogólnopolskiego Programu Dwujęzyczny Przedszkolak.

Na konferencji zostały poruszone takie tematy, jak:
– rola dyrektora przedszkola w rozwijaniu kompetencji kluczowych,
– niebanalne metody i formy pracy z dziećmi,
– dwujęzyczność jako fenomen wychowawczy.

Wydarzenie odbyło się dzięki współpracy ze Szkołą Podstawową w Jędrzychowicach oraz Przedszkolem nr 5 im. „Słoneczne Przedszkole” we Wschowie.

I Konferencja pedagogiczna

🐇Wielkanoc po Angielsku z Dwujęzycznym Przedszkolakiem🐇

“Wielkanoc po Angielsku z Dwujęzycznym Przedszkolakiem” to projekt edukacyjny skierowany do nauczycieli języka angielskiego pracujących w przedszkolu w całej Polsce.

Jest to pierwsza edycja tego projektu. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Telewizja TVP ABC oraz patronat honorowy objął Minister Edukacji Narodowej.

Udział w akcji jest bezpłatny.

Akcja jest realizowana przez 2 tygodnie na przełomie marca i kwietnia. Tematyka jest związana ze świętami Wielkiej Nocy.

🎄Zobacz więcej realizacji naszego projektu🎄

🎄Projekt Świąteczny🎄

“W Świątecznej Krainie Dwujęzycznego  Przedszkolaka” to projekt edukacyjny skierowany do przedszkoli w całej Polsce.

Jest to pierwsza edycja tego projektu. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Telewizja TVP ABC. Udział w akcji jest bezpłatny.

Akcja jest realizowana przez 3 tygodnie w grudniu. Tematyka jest związana ze świętami. W tej edycji bierze udział prawie  100 placówek z całej Polski.

W tym czasie przedszkolaki wykonały mnóstwo aktywności, od codziennej gimnastyki i zabaw ruchowych, po pieczenie i dekorowanie pierników, ubieranie choinek, wizytę Świętego Mikołaja, śpiewanie świątecznych piosenek. Przedszkolaki tańczyły, pisały listy do Mikołaja, liczyły śnieżynki, lepiły bałwana. Dzieci samodzielnie wykonały fotobudkę, w której potem nauczyciele wykonywali zdjęcia. To wszystko zostało zrealizowane w języku angielskim. Dzieci otrzymały piękną dwujęzyczną świąteczną edukację. Wszystkie te aktywności zostały utrwalone  w formie zdjęć albo video.