Finansowanie programu

Współpraca z samorządami

Zależy nam, aby nauka języka angielskiego oraz system wychowania dwujęzycznego stały się powszechnie dostępne, niezależnie od sytuacji materialnej przedszkoli i rodziców przedszkolaków. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom edukacyjnym i zwiększaniu liczby lokalizacji placówek korzystających z Ogólnopolskiego Programu Dwujęzyczny Przedszkolak mamy szansę się do tego przyczynić.

Oprócz tradycyjnego modelu finansowania programu ze składek rodziców istnieje również możliwość uiszczenia opłat z budżetu miasta lub poprzez model mieszany. Obecnie w Polsce istnieje wiele niewykorzystanych źródeł środków zewnętrznych, z których można sfinansować programy edukacyjne wspierające rozwój umiejętności dwujęzycznych. Powstały m.in. Programy Krajowe, Regionalne Programy Operacyjne oraz indywidualne programy realizowane przez fundacje.

Jesteśmy gotowi podjąć współpracę z samorządami terytorialnymi w zakresie poszukiwania odpowiednich źródeł finansowania naszego programu dla Twojej placówki, celem ułatwienia i przyspieszenia procesu wdrażania nowoczesnych rozwiązań językowych.

W ramach współpracy z samorządami podjęliśmy już działania między innymi z Miastem Żywiec, w którym nasz program jest realizowany we wszystkich 8 przedszkolach przez łącznie 530 dzieci i 44 nauczycieli.

STRATEGIA SPOŁECZNA 2021+

Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak

Skontaktuj się z nami!

Jesteś samorządowcem, kierownikiem referatu ds. oświaty? Szukasz możliwości finansowania innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych w swojej gminie lub mieście?

Zostaw kontakt, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą!