Twórcy

Programu Dwujęzyczny Przedszkolak

Ogólnopolski Program „Dwujęzyczny Przedszkolak” powstał dzięki współpracy zespołu złożonego z ponad 30 wykwalifikowanych ekspertów – nauczycieli wychowania przedszkolnego i języka angielskiego, pedagogów, informatyków, grafików, muzyków i wokalistów. Wśród nich:

Agnieszka

Agnieszka Szplit

•   Profesorka UJK, doktorka habilitowana pedagogiki i magistra filologii angielskiej, nauczycielka dyplomowana.
  •   Autorka i główna metodyczka Ogólnopolskiego Programu wychowawczego i nauczania języka angielskiego „Dwujęzyczny Przedszkolak”
  • Ekspertka- recenzuje książki do nauczania języka angielskiego, opracowuje też swoje autorskie programy, prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli języków obcych i e-konferencje.
  • Nagrodzona Brązowym Krzyżem Zasługi i Medalem Komisji Edukacji Narodowej za zasługi dla oświaty i wychowania.

Paulina Tamborska

• Doktorka pedagogiki, magistra edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem języka angielskiego.
  • Współautorka Ogólnopolskiego Programu „Dwujęzyczny Przedszkolak”.
  • Wicedyrektorka przedszkola, aktywna nauczycielka wychowania przedszkolnego i języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem.
  • Koordynatorka asystentów Uniwersytetu Dziecięcego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach współpracująca ze studentami, rodzicami i małymi uczniami.
Paulina mniejsze