Certyfikowane szkolenia dla nauczycieli

Rozwijaj się z Ogólnopolskim Programem Dwujęzyczny Przedszkolak!

🌸 Warsztaty praktyczne dla nauczycieli to doskonała okazja, aby poznać nowoczesne metody wychowania dwujęzycznego i nauczyć się, jak skutecznie je stosować w pracy z przedszkolakami.

🌺 Podczas warsztatów omówimy podstawy dwujęzyczności oraz zaprezentujemy praktyczne sposoby jej wykorzystania w Twoim przedszkolu.

🌺 Opowiemy o tym, w jaki sposób materiały dydaktyczne mogą pomóc w realizacji podstawy programowej i oswojeniu dzieci z językiem angielskim podczas codziennych aktywności w przedszkolu. Pokażemy, jak pracować z grupą dzieci o różnych potrzebach i zdolnościach. Ponadto zainspirujemy Cię do poszukiwania nowych, innowacyjnych metod pracy z dziećmi dwujęzycznymi oraz nauczymy skutecznych sposobów wspierania dwujęzyczności u dzieci. 🌺

🌸 W trakcie warsztatów poznasz gotowe scenariusze, zabawy, gry i zajęcia związane ze świętami i wydarzeniami, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas przy przygotowywaniu zajęć. Z nami będziesz mógł zaplanować efektywny dzień, tydzień, a nawet miesiąc pracy. Pamiętaj, że po warsztatach otrzymasz dostęp do platformy, gdzie także udostępnimy nagrania przykładowych zajęć.

🌸 Nie czekaj dłużej i zapisz się na nasze warsztaty, aby zdobyć nowe umiejętności i inspiracje w pracy z dwujęzycznymi dziećmi!

W celu uzyskania informacji o cenie szkolenia prosimy o kontakt.

* Koszt szkolenia można pokryć z funduszu „Szkolenia dla Rady Pedagogicznej”

🖥️Roczny dostęp do platformy szkoleniowej z nagraniami szkoleniowymi

📮Bieżąca opieka metodyczna

📃Certyfikat

👩‍💻Prezentacja w czasie rzeczywisty

🎁Materiały szkoleniowe

🛍️Upominki (torba, kubek)

⁉️Jak pomóc przedszkolakom w poznaniu języka angielskiego? Czy jest to dzieciom potrzebne? Czy trudno jest zorganizować taki proces? Jak przekonać do tego rodziców? A co jeśli nie znam angielskiego?

⚠️Na te i mnóstwo innych pytań odpowie nasza Metodyczka. Zapraszamy na pierwsze spotkanie, które pokaże jak łatwo i przyjemnie pracuje się z programem.

🇬🇧W trakcie szkolenia porozmawiamy o tym jak małe dzieci poznają języki obce, jak wprowadzić zajęcia i zabawy, które im w tym pomagają oraz jak wplatać język angielski w codzienne aktywności przedszkolaków, zapewniając im wszechstronny rozwój i naukę przez zabawę.

📣Pokażemy też piękną platformę i różnorodne materiały dydaktyczne. I oczywiście przykłady praktycznego zastosowania programu.

Szkolenie jest bezpłatne!

• Szkolenie metodyczne;
  • Imienne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia;
  • Szkolenie o platformie;
  • Szkolenie dla rodziców;
  • Roczny dostęp do platformy.

Szkolenia dla nauczycieli

Poznaj nasze zalety!

Rozwijaj się wśród najlepszych!

Kładziemy duży nacisk na wysoką jakość naszych szkoleń, dlatego współpracujemy tylko z profesjonalistami. Dołącz do nas i nawiąż cenne kontakty z innymi specjalistami z branży.

Korzystaj, kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Nasza platforma umożliwia Ci uczestnictwo w szkoleniu w dowolnym momencie i miejscu. Teraz możesz wziąć udział w szkoleniu, kiedy chcesz i gdzie chcesz, bez konieczności bycia przed ekranem o określonej godzinie.

Wzbogać swoje CV!

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania? Nie czekaj i już teraz zwiększ swoje szanse na zdobycie pożądanej posady! Wyróżniaj się wśród innych kandydatów i zwiększysz swoją atrakcyjność dla pracodawców.

Zainspiruj się!

Poznaj praktyczne wskazówki dotyczące interaktywnych i angażujących zabaw, sensorycznych doświadczeń, artystycznych projektów i rozwijających gier. Niech Twoje zajęcia z dziećmi będą jeszcze bardziej interesujące i efektywne!

Bądź zawsze na czasie!

Nasze szkolenia są w pełni dostosowane do aktualnych potrzeb i trendów edukacyjnych. zmieniające się potrzeby branżowe.Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze materiały odpowiadały najnowszym wyzwaniom, z którymi spotykają się nauczyciele.

Miej wszystko pod ręką!

Biorąc udział w naszych szkoleniach, otrzymasz dostęp do platformy z materiałami na okres 12 miesięcy. To oznacza, że możesz wracać do swoich szkoleń i korzystać z materiałów zawsze, kiedy tego potrzebujesz, przez cały rok. Materiały i szkolenia– z nami masz je zawsze pod ręką!