MEDIA O NAS

Od wielu lat wprowadzamy dwujęzyczność w waszych przedszkolach, udało nam się zrealizować z wami już wiele projektów! Jeśli chcesz przeczytaj o nich więcej!

Wielojęzyczny Przedszkolak TVP 3

Relacja z inauguracji Projektu Integracji Polsko-Ukraińskiej ,,Wielojęzyczny Przedszkolak’’ w Jastkowie. Projekt jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, a wzięły w nim udział tysiące dzieci z całej Polski.

Przedszkolaki w TV Zabrze

Relacja z uroczystego wręczenia certyfikatu Przedszkola Promującego Dwujęzyczność dla Przedszkola nr 49 w Zabrzu. Zobaczcie fragmenty występów Dwujęzycznych Przedszkolaków!

Rozmowa z autorką TVP ABC

Wywiad z prof. UJK, dr hab. Agnieszką Szplit, twórcą i metodykiem Ogólnopolskiego Programu Dwujęzyczny Przedszkolak w programie ,,Moda na rodzinę’’. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy o metodzie wychowania dwujęzycznego.

av4.jpg

Familie.pl

,,To był strzał w dziesiątkę”. Rozmowa z Marzeną Cieślik, pedagogiem przedszkolnym z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Kraśniku, w którym realizowany jest program Dwujęzyczny Przedszkolak.

Bezpieczne dziecko

Dwujęzyczny Przedszkolak, czyli czym skorupka za młodu’’. Zobaczcie jak nasz patron medialny opisuje i ocenia założenia programu!

Radio RDC

Aneta Zwolińska była gościem programu Niedzielny Poranek w Radiu Dla Ciebie. Prezes Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak opowiedziała m.in. o projekcie dla przedszkoli ,,Wielkanoc po angielsku’’