Dwujęzyczny Przedszkolak w mediach

Dwujęzyczny Przedszkolak w województwie lubuskim

Fundacja Dwujęzyczny Przedszkolak realizuje w województwie lubuskim już 3 projekty! Dynamiczny rozwój współpracy z tym regionem Polski zaowocował spotkaniem, na którym omówione zostały szczegóły przedsięwzięć.

Na portalu Lubuskie.pl pojawił się artykuł opisujący działalność Fundacji oraz obecnie realizowane i nadchodzące projekty.

Relacja z inauguracji projektu świątecznego

Fundacja Dwujęzyczny Przedszkolak już po raz drugi przystąpiła do organizacji projektu “W Świątecznej Krainie Dwujęzycznego Przedszkolaka”.

W tegorocznej edycji oprócz anglojęzycznych zabaw o tematyce świątecznej dzieci poznają też regionalne tradycje świąteczne!

Zobaczcie relację z uroczystej inauguracji projektu na portalu Żywiec Nasze Miasto.

Jesteśmy w miesięczniku Puls Ciechanowa! 🥰

W październikowym wydaniu miesięcznika Puls Ciechanowa ukazał się artykuł o naszym programie i o Przedszkolu “Zamkowe Skrzaty” z oddziałami integracyjnymi w Ciechanowie, które dołączyło do nas w tym roku.

Dziękujemy za wyróżnienie i zaufanie 💚 Jest nam niezmiernie miło!
Serdecznie zapraszamy do lektury!

Projekt Integracji Polsko-Ukraińskiej "Wielojęzyczny Przedszkolak" w TVP 3 Lublin

Inauguracja projektu “Wielojęzyczny Przedszkolak” została zrelacjonowana przez TVP 3 w programie Panorama Lubelska! 

Udzieliliśmy również wywiadu dla TVP 3 Lublin, w którym opowiadaliśmy o celach projektu oraz jego realizacji w przedszkolach.

To wspaniałe wyróżnienie dla naszej Fundacji. Dziękujemy za możliwość szerzenia idei wielojęzyczności i wiarę w nasz projekt! 😍

Uroczyste wręczenie Krajowego Certyfikatu Przedszkola Promującego Dwujęzyczność 🤩

Przedszkole nr 49 w Zabrzu jako pierwsze w Polsce otrzymało Krajowy Certyfikat Przedszkola Promującego Dwujęzyczność! 😍

Z tej okazji w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu odbyła się wspaniała uroczystość, nakręcona przez Telewizję Zabrze.

Gratulujemy wyróżnienia i dziękujemy w szczególności Pani Dyrektor Przedszkola nr 49 Beacie de Korczak-Leszczyńskiej za zaufanie do programu i zaangażowanie w jego realizację.

Jesteśmy w tygodniku „Wieści Zakrzowieckie”!

W tym roku szkolnym dołączyło do naszego programu Przedszkole z Zakrzówka. Przeczytajcie w lokalnej gazecie “Wieści Zakrzowieckie” jak Przedszkolaki i Nauczyciele realizują innowacyjny program Dwujęzyczny Przedszkolak. 

Odwiedziny dziennikarza z lokalnego Radia Elka!

Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak cieszy się zainteresowaniem wśród lokalnych mediów placówek, które biorą w nim udział. Dziś przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach odwiedził dziennikarz z lokalnego Radia Elka, aby dowiedzieć się na czym polega nasz program i w jaki sposób jest realizowany. Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak w tejże placówce koordynowany jest przez Panią Iwonę Skrzypczak-nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Dwujęzyczny Przedszkolak w TVP ABC!

Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak był w telewizji TVP ABC.

Znajomość języków obcych to kapitał na całe życie, a naukę warto zacząć od wczesnych lat życia – przekonują dr hab. Agnieszka Szplit, profesor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, autorka programu.

Jesteśmy w "Magazyn Mama"!

Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak ukazał się w październikowym wydaniu magazynu “Magazyn Mama”! 

W artykule możecie przeczytać na czym polega program oraz jakie niesie ze sobą korzyści dla rozwoju językowego dzieci. 

Wywiad z Iwoną Skrzypczak w portalu Bezpieczne Dziecko!

Język angielski jest przyszłością młodych ludzi, a jego nauka już na etapie przedszkolnym może dać im większe możliwości w późniejszym życiu.

Iwona Skrzypczak, nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz praktyk programu Dwujęzyczny Przedszkolak, szczerze opowiada o swojej przygodzie z programem w wywiadzie z przedstawicielem portalu Bezpieczne Dziecko.

Rozmowa z Marzeną Cieślik w familie.pl!

Nowy wymiar edukacji zaczyna się w przedszkolu.  

Rozmowa z Marzeną Cieślik pedagogiem przedszkolnym, dyrektorką Miejskiego Przedszkola nr 2 w Kraśniku, które jako pierwsze w województwie lubelskim przystąpiło do ogólnopolskiego programu Dwujęzyczny Przedszkolak.

Dowiedz się więcej o programie: