www.dwujezycznyprzedszkolak.com.pl

Dwujęzyczny Przedszkolak w mediach

Uroczyste wręczenie Krajowego Certyfikatu Przedszkola Promującego Dwujęzyczność 🤩

Przedszkole nr 49 w Zabrzu jako pierwsze w Polsce otrzymało Krajowy Certyfikat Przedszkola Promującego Dwujęzyczność! 😍

Z tej okazji w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu odbyła się wspaniała uroczystość, nakręcona przez Telewizję Zabrze.

Gratulujemy wyróżnienia i dziękujemy w szczególności Pani Dyrektor Przedszkola nr 49 Beacie de Korczak-Leszczyńskiej za zaufanie do programu i zaangażowanie w jego realizację.

Jesteśmy w tygodniku „Wieści Zakrzowieckie”!

W tym roku szkolnym dołączyło do naszego programu Przedszkole z Zakrzówka. Przeczytajcie w lokalnej gazecie „Wieści Zakrzowieckie” jak Przedszkolaki i Nauczyciele realizują innowacyjny program Dwujęzyczny Przedszkolak. 

Odwiedziny dziennikarza z lokalnego Radia Elka!

Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak cieszy się zainteresowaniem wśród lokalnych mediów placówek, które biorą w nim udział. Dziś przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach odwiedził dziennikarz z lokalnego Radia Elka, aby dowiedzieć się na czym polega nasz program i w jaki sposób jest realizowany. Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak w tejże placówce koordynowany jest przez Panią Iwonę Skrzypczak-nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Dwujęzyczny Przedszkolak w TVP ABC!

Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak był w telewizji TVP ABC.

Znajomość języków obcych to kapitał na całe życie, a naukę warto zacząć od wczesnych lat życia – przekonują dr hab. Agnieszka Szplit, profesor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, autorka programu.

Jesteśmy w "Magazyn Mama"!

Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak ukazał się w październikowym wydaniu magazynu „Magazyn Mama”! 

W artykule możecie przeczytać na czym polega program oraz jakie niesie ze sobą korzyści dla rozwoju językowego dzieci. 

Wywiad z Iwoną Skrzypczak w portalu Bezpieczne Dziecko!

Język angielski jest przyszłością młodych ludzi, a jego nauka już na etapie przedszkolnym może dać im większe możliwości w późniejszym życiu.

Iwona Skrzypczak, nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz praktyk programu Dwujęzyczny Przedszkolak, szczerze opowiada o swojej przygodzie z programem w wywiadzie z przedstawicielem portalu Bezpieczne Dziecko.

Rozmowa z Marzeną Cieślik w familie.pl!

Nowy wymiar edukacji zaczyna się w przedszkolu.  

Rozmowa z Marzeną Cieślik pedagogiem przedszkolnym, dyrektorką Miejskiego Przedszkola nr 2 w Kraśniku, które jako pierwsze w województwie lubelskim przystąpiło do ogólnopolskiego programu Dwujęzyczny Przedszkolak.

Dowiedz się więcej o programie: